Просмотров: 987 | Добавил: nike | Дата: 29.05.2017

4 тур

2:2
Володимир Головатий - 13'(П), Ярослав Птасюк - 19'

Куць заробив пеналь - Головатий молодець. Куць прийняв віддав -Птас молодець. Другий тайм Місюрка - мимо і непробив, Куць - мимо і в воротаря, Рудь - мимо і в воротаря, Миронець - ммо і купа штанг, твердий - так само і т. д. Рубаха зрізає - пропустили. 95 хвилина - кут пропустили.

Забиваєм тільки два - нагло не фарт з мільоном моментів.

Просмотров: 429 | Добавил: nike | Дата: 29.05.2017

3 тур

3:1
Куць Михайло - 22', 28', Святослав Крисюк - 64'.

Куць Михайло один раз попробував, другий раз забив. Другий гол - "на досвіді"))))

На початку Другого тайму Березюк не б'є а бере під себе одного, другого і обрізається. пропускаєм.

Сява прийняв в захисті, змістився в центр і помаленько побіг до воріт Пиратина, майже перед Штрафною вдарив - 3:1.

Просмотров: 414 | Добавил: nike | Дата: 29.05.2017

2 тур

ФК "Качурівка" м. Радехів - ФК "Батиїв"1:2
Михайло Куць - 26'

Ми в пас, просто на ногу. Арбітр чудить. Куць приймає пробиває з гострого кута. гол. другий тайм без змін ми зном можливості і не забиваєм. Опорнік з Батиєва "замовив" в арбітра червону (певно кєн його) - Місюрка вилученя. і пропускаєм два.

Просмотров: 343 | Добавил: nike | Дата: 29.05.2017

1 тур. (30.04.2017)

Приймаєм ФК "ЛАСТІВКА" з Куликова

Перший тайм переграєм але пропускаєм. Штрафний по центру воріт (Рубаха - жовта) рекошет і на ДРУГОМУ!!! добиванні Куликів забиває поки всі стояли в стінці і дивилися. Але Куць один відіграв - навіс в штрафний Місько виграє і добиває в ворота.

Другий тайм гра вирівнялася і ми маєм супер контратаки. Воротар Куликова витягує. Головатий в одному з таких моментів таки забиває. на 87 хв. Рубаха недістає в підкаті і друга жовта. Кінець 2:1

Просмотров: 289 | Добавил: nike | Дата: 29.05.2017