Головна » Архів матеріалів

2 тур

ФК "Качурівка" м. Радехів - ФК "Батиїв"1:2
Михайло Куць - 26'

Ми в пас, просто на ногу. Арбітр чудить. Куць приймає пробиває з гострого кута. гол. другий тайм без змін ми зном можливості і не забиваєм. Опорнік з Батиєва "замовив" в арбітра червону (певно кєн його) - Місюрка вилученя. і пропускаєм два.

Просмотров: 340 | Добавил: nike | Дата: 29.05.2017

1 тур. (30.04.2017)

Приймаєм ФК "ЛАСТІВКА" з Куликова

Перший тайм переграєм але пропускаєм. Штрафний по центру воріт (Рубаха - жовта) рекошет і на ДРУГОМУ!!! добиванні Куликів забиває поки всі стояли в стінці і дивилися. Але Куць один відіграв - навіс в штрафний Місько виграє і добиває в ворота.

Другий тайм гра вирівнялася і ми маєм супер контратаки. Воротар Куликова витягує. Головатий в одному з таких моментів таки забиває. на 87 хв. Рубаха недістає в підкаті і друга жовта. Кінець 2:1

Просмотров: 285 | Добавил: nike | Дата: 29.05.2017

5 тур. 29 травня 2016 року. ФК "Качурівка" м. Радехів - ФК РуденкоВ першому таймі по моменту створили команди. І більше НІЧОГО. Зате в другому таймі двічі Руденко пробило в сторону воріт. Метрів з 30. Куць Михайло вийшов на другий тайм. Поставив корпус і пробив. 1:0. Далі виходило все крім точного удару в рамку. Один з навісів  Панчука Назара захисник з Руденка "зловив" рукою. Миронець Микола реалізував пеналь. 2:0. Грицишин Михайло - кращий гравець.

Результати туру:

Миколаїв - вихідний
Немилів - Сморжів, 0:3 т.п.
... Читати дальше »

Просмотров: 396 | Добавил: nike | Дата: 02.06.2016 | Комментарии (0)

4 тур. 22 травня 2016 року. ФК Сморжів - ФК "Качурівка" м. Радехів

Маршрутка. Знов нас дуже мало. Бойко Володя - перший раз в сезоні прийшов - молодець. Перший тайм - Артем Козловський виручив пару разів. Ми без конкретних моментів. Другий тайм - Магура Олежик (Кращий гравець матчу) дотягнувся головою. Після подачі чергового штрафного на дальній Бойко Володя по центру воріт. 0:2. Перемога на виїзді - як то давно було не можу згадат))). Дякую всім за гру.

Середпільці - вихідний
Пиратин - Оглядів, 2:1.

Просмотров: 509 | Добавил: nike | Дата: 23.05.2016 | Комментарии (0)

3 тур. 15 травня 2016 року. ФК "Качурівка" м. Радехів - ФК Батиїв

На добиванні пропустили гол.

Перший гол ФК батиїв

Відіграли в другому таймі: Панчук Назар з рук вибив і Магура Олег метрів з 25-27 сходу попав.  Батиїв майже зразу відігрався. Кутовий Куць Міша подав - невідомо як їх воротар зреагував. Кутовий Куць Міша подав другий раз і Колковий Роман не дострибнув але за ним стояв Березюк Петро і головою забив. Всі пішли в атаку. ВСІ! Били всі але тільки Миронець Петро пробив в рамку мимо воротаря. 3:2. Майже рік не вигравали. кращий гравець - Тарновий Микола.

Руденко - вихідний

Просмотров: 336 | Добавил: nike | Дата: 17.05.2016 | Комментарии (1)

2 тур. 8 травня 2016 року.  Барилів/Увин - ФК "Качурівка" м. Радехів

Гра в Барилові. Приїхали тільки 12 чоловік. Дякуєм Роману Березюку. Гол забив Магура Олег. За хвилин 10 до закінчення матчу арбітр з допомогою вболівальників придумав пенальті. 1:1. Але через декілька хвилин м'яч таки влучив у руку нашого гравця в штрафному майданчику. Правда швидкість арбітра не співпала з швидкістю гри)))) і момент він пропустив. Нічия. Кращий - Птасюк Славік.

Оглядів - вихідний

Просмотров: 453 | Добавил: nike | Дата: 17.05.2016

1 тур. 24 квітня 2016 року.  ФК "Качурівка" м. Радехів - "Ольвія" с. Пиратин

На останніх хвилинах один гол відігрили. Місюрка Олег (кращий гравець матчу) "запхав" м'яч у ворота. 2:1 на користь команди "Ольвія" с. Пиратин.

Немилів - Середпільці. 1:3

Куликів - Оглядів. 3:4.